Ковдри, пропоновані фірмою «VLADI», виготовлені з натуральної овечої шерсті найкращої якості. В усьому світі високо цінуються такі вироби, оскільни шерсть новозеландських овець – екологічно чистий гіпоалергенний матеріал. У процесі експлуатації вовняні ковдри не втрачають яскравості кольору, своєї форми та теплозахисних властивостей. Вони надовго залишаються пухнастими, ніжними й приємними до тіла. Такі ковдри зовсім не колються й не подразнюють шкіру.

Елітна колекція

Елітна колекція ковдр – це найвишуканіші малюнки, найкраща вовна й ексклюзивна якість. Ви можете вибрати розцвітку ковдри за вашим смаком і відповідно до кольорового рішення інтер'єру. Всі ковдри виготовлені з екологічно чистого натурального матеріалу – чистої шерсті новозеландських овець найвищої якості. Обираючи вироби класу «Люкс» ви отримаєте дійсно висококласну продукцію, що відповідає найвищим вимогам.

греція

Ковдра Жакардова Люкс

Жакардова ковдра Люкс елітної колекції на 100% складається з найкращої вовни новозеландських овець. Вся колекція має оригінальні забарвлення, представлений великий вибір кольорової гами та вишуканих малюнків. Такі ковдри дуже ніжні й м'які. За рахунок жаккардового плетіння виходять не тільки теплі, але й дуже практичні вироби, що поєднують в собі кращі характеристики: тонкість, міцність та елітну якість.

Склад сировини:100% новозеландська вовна

Щільність:580 г/м2

Розміри:140×205 (полуторний)
170×210 (подвійний)
200×220 (євророзмір)

Класична колекція

Класичні ковдри пропонуються в різноманітних кольорах і дизайнерських моделях, розрізняючись щільністю матеріалу. Всі вироби виготовлені зі 100% якісної вовни новозеландських овець. Ковдри цієї колекції представлені як в класичних, так і сучасних оригінальних малюнках і кольорах. Спільна їх риса – це відмінна якість і натуральний матеріал.

od_classic_tetris

Ковдра «Тетріс»

Оригінальний малюнок ковдри «Тетрис» приваблює своєю незвичністю й виразністю. У його складі – виключно натуральна шерсть новозеландських овець. Яскраві кольори, геометричні фрагменти дизайну підкреслять стиль і смак власника. При всій різноманітності моделей таких ковдр ви завжди можете бути впевнені в чудовій якості виробів.

Склад сировини:

100% вовна

Щільність:570 г/м2

Розміри:140×205 (полуторний)
170×210 (подвійний)

od_classic_polosa_1

Ковдра «Полоса»

Назва колекції говорить сама за себе – класичний малюнок ковдри складається з поєднання яскравих смуг. Ви можете вибрати кольорову гаму в відповідності до Вашого смаку й стилю квартири. Склад ковдри «Полоса» – чиста шерсть новозеландських овець. Будь-яка вибрана Вами модель чудово поводить себе в процесі експлуатації, надовго зберігаючи свій колір і якість.

Склад сировини:100% вовна

Щільність:570 г/м2

Розміри:140×205 (полуторний)
170×210 (подвійний)

Колекція економ класу

Колекція ковдр економ-класу виконана з напівшерсті. У їх виробництві використана натуральна шерсть новозеландських овець, яка відрізняється чудовою якістю. Використання синтетичних волокон знижує вартість виробів, роблячи їх більш доступними. При цьому ковдри відрізняються гарною якістю, вони витримують довгі терміни експлуатації, зберігаючи свій зовнішній вигляд і властивості.

od_econom_jacquard_2

Ковдра Жакардова Економ

Ковдра жакардова Економ чудово підійде для заміського будинку або дачі. Виготовлена з напівшерсті. Ви можете обрати найкращу ковдру з декількох варіантів ексклюзивних кольорів та малюнків. Якість таких виробів як завжди висока, вона не змінюється навіть у процесі тривалої експлуатації. У колекції економ-класу ви отримаєте оптимальне поєднання ціни та якості.

Склад сировини:напівшерсть

Щільність:500 г/м2
580 г/м2

Розміри:140×205 (полуторний)
170×210 (подвійний)

od_econom_kletka

Ковдра клітчаста

 Ковдру вироблено з напівшерсті, малюнок класичний клітчастий. У цій колекції можна вибрати різні варіанти ковдр, що відрізняються своєю щільністю. Всі вироби довговічні, практичні. Навіть при невисокій ціні вони витримують тривалу експлуатацію, зберігаючи свій колір та якість. Призначені в основному для бюджетних організацій.

Склад сировини:

50 % – вовна, 50 % – пан

Щільність:400 г/м2
500 г/м2

Розміри:140×205 (полуторний)

Ковдра солдатська

Напівшерстяна якісна й довговічна ковдра. Виготовлена за високими стандартами, які пред'являються до виробів для використання в армії. Фарби стійкі, матеріал виробу високоміцний. Ковдри невибагливі в експлуатації, зберігають свої кольори й тепло на довгий час.

Склад сировини:

75 % – вовна, 25 % – пан

Щільність:530 г/м2

Розміри:140×205 (полуторний)