Склад домашнього текстилю

Склад домашнього текстилю став представником Homefort

Любі наші клієнти ми розширюємо наш асортимент завдяки новому виробнику. Склад домашнього текстилю офіційно став представником компанії Home Fort. Від тепер ви зможете знайти на полицях магазину Склад домашнього текстилю ще більше товарів. 

Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-1

Отже, пропонуємо вам ознайомитись із асортиментом продукції даної компанії,  яка в наявності у магазинах Склад домашнього текстилю у Льовові.

Колекція "Чудо - дерево" 

*більше про колекцію за посиланням http://homefort.ua/katalog-produkcii/kollekciya-chudo-derevo/

Гіпоалергенні подушки

Антиалергенні подушки одні з найбезпечніших товарів, які коли-небудь створював людина. У таких подушках не заводяться мікроорганізми, вони піддаються домашньої пранні, екологічно чисті, мають пристойний термін служби. У гіпоалергенної подушці не заводяться кліщі, тому, прокинувшись вранці, ви не знайдете таких ознак алергії, як головний біль, нежить, набряклість. Крім того, гіпоалергенна подушка в міру м'яка і пружна, добре тримає голову і хребет. Гіпоалергенна подушка не спекотна, так як матеріал, з якого вона виготовлена, добре вбирає вологу. В даний час дуже популярні дитячі гіпоалергенні подушки. Вартість гіпоалергенних подушок цілком доступна будь-якому покупцеві. У якісних антиалергенних подушках зобов'язаний бути високоякісний 100% антиалергенний наповнювач. 

Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-2 Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-3

Гіпоалергенні ковдри

Гіпоалергенна ковдра - це запорука спокійного сну для людей-алергіків, які через свою хворобу не можуть використовувати інші натуральні волокна (пух, шерсть, перо).

У складі таких ковдр присутні не тільки природні наповнювачі, а й сировину штучного походження: мікрофібра, холлофайбер, силікон та інші, спеціально розроблені матеріали.

Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-4 Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-5

Ковдри Пух-перо

При покупці даного товару насамперед вам треба визначитися з сумою, яку ви готові будете витратити. Пам'ятайте тільки одне, найкраще купити ковдру з пухом і пером або чисто пухові, ніж дешеве і неякісне з «чистим» пухом. Пухова ковдра, яке має склад 90% пух / 10% перо (максимальне співвідношення пуху і пера, яке тільки існує, вважається 100% пух) найдорожче, легке і тепле. Але ціна найчастіше дуже висока. Якщо бюджет обмежений, а хочеться якість - 50% пух / 50% перо. Таке ковдру буде за ціною набагато нижчою, але його вигідніше купити, ніж дешеве і не з якісним пухом чисто пухова. Дізнайтеся у продавця категорію пуху, мінімум повинна бути «Екстра» категорія, - це вже той пух, який вважається якісним. Перша категорія або друга - краще такі пухові ковдри не купувати.

Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-6 Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-7

Подушка Пух-Перо

Важко посперечатися з тим, що найпотаємніші речі все одно не довіриш навіть подружці, який би близькою і лагідною вона не здавалася. Однак завжди, в найпотрібніший момент є подушка, яка без зайвих слів лікує, не зрадить і завжди додасть не тільки психічного, але і фізичного здоров'я!

Наші маленькі друзі тепер створені з максимальною ретельністю, з думками про вашому щастя і солодкому сні. Створені з екологічно чистих матеріалів.

Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-8 Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-9

Колекція Сон Козака

*більше про колекцію за посиланням  http://homefort.ua/katalog-produkcii/son-kazaka-kollekciya/

Чудо ковдра

"Чудо ковдра" під загальною назвою «Сон Козака», виготовлені відповідно до українських традицій козацтва. Особлива фігурна стібка імітує козацьку кольчугу, сон на якій, за стародавніми повір'ями, обдаровує її щасливого власника невразливістю і непереможністю у всіх життєвих перипетіях майбутнього дня. В цілому всі речі цієї колекції сприяють здоровому глибокого сну і майбутнього благодатному дня, вступаючи в який, людина відчуває підвищення життєвого тонусу і свою плідність у всіх своїх благих намірах.

Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-10 Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-11

Чудо-подушка "Сон козака"

"Чудо подушка" під загальною назвою «Сон Козака», виготовлені відповідно до українських традицій козацтва. Особлива фігурна стібка імітує козацьку кольчугу, сон на якій, за стародавніми повір'ями, обдаровує її щасливого власника невразливістю і непереможністю у всіх життєвих перипетіях майбутнього дня. В цілому всі речі цієї колекції сприяють здоровому глибокого сну і майбутнього благодатному дня, вступаючи в який, людина відчуває підвищення життєвого тонусу і свою плідність у всіх своїх благих намірах.

Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-12 Склад домашнього текстилю став представником Homefort, фото-13

За більш детальною інформацією та уточненням чи є товар в магазині за телефонами

+380(67)731-58-93+380(50)511-11-42+380(32)243-41-46

Файли
Наше відео
Ще відео