Ця колекція виготовлена зі 100% акрилу. Це робить її дуже практичною в експлуатації, оскільки акрил чудово зберігає форму і колір протягом тривалого часу. Цікаве дизайнерське рішення структури покривал та їх різноманітні розцвітки - це відмінний вибір для Вашого відпочинку на дачі або вдома. Ви отримуєте тепло, затишок, красу й комфорт за доступною ціною.

Покривало клітчасте

Універсальне акрилове покривало чудово доповнить інтер'єр Вашого будинку або дачі. Може використовуватись як у якості пледа в прохолодну погоду, так і в якості покривала. Вироби м'які, теплі й практичні. Вся продукція відрізняється високою якістю й прийнятною ціною. Оригінальна структура й розцвітка покривал стійка до чищення і прання.

Склад сировини:

100% акрил

Щільність:

240 г/м2

Розміри:

140×205 (полуторний)

170×210 (подвійний)

pokr_kletka

Покривало клітчасте дитяче

 Зручне клітчасте покривало для дітей зігріє Вашу дитину в будь-яку пору року. Ви можете вибрати будь-яку розцвітку відповідно до свого смаку. Покривала мають оригінальну структуру й малюнок. Як вдома, так і на дачі такі вироби завжди до речі, і крім тепла можуть послужити прикрасою дитячої кімнати. Покривала мають чудову якість і невисоку ціну, легко піддаються чищенню або пранню.

Склад сировини:

100% акрил

Щільність:

240 г/м2

Розміри:

100×140 (дитячий)